HUB Rally

האבּ ראלי היא תוכנית לפיתוח מיזמים עם אימפקט חברתי. לראלי יבחרו משתתפים בעלי רעיונות חדשניים לפתרון אתגרים חברתיים וסביבתיים שיקבלו כלים על מנת לעבור משלב הרעיון לשלב המיזם המעשי.

מטרת הראלי היא לקדם את היזמות החברתית בישראל. בכל מחזור של התוכנית יצאו לפועל עשרה מיזמים שיחוללו שינוי, וישפרו באופן משמעותי את איכות חייהם של אלפי בני אדם.

האבּ ראלי הנה תוכנית קבוצתית המבוססת על למידה מתוך עשיה. הראלי ימשך שמונה שבועות אינטנסיביים, וישתתפו בו כעשרה יזמים בתחילת דרכם. המשתתפים ידרשו לזמינות של כשלושה ימים בשבוע, שיכללו זמן למידה משותף לקבוצה (כ-8 שעות שבועיות) וזמן לעבודה עצמית על הפרויקט.

כל משתתף יסיים את הראלי עם תיק פרויקט שיכלול: מיקוד אסטרטגי, תוכנית כלכלית, תוכנית שיווקית, אסטרטגיית בניית קהילה, מודל מדידת אימפקט, פרזנטציה, לוגו ושפה גרפית. הראלי הוא נקודת ההתחלה, קו הזינוק ממנו נמריא.

הראלי כולל ארבעה ערוצים שיתרחשו במקביל וישלימו זה את זה:

סדנאות מקצועיות

מנטורינג אישי

תהליך קבוצתי מעמיק

חברות ב-HUB Tel Aviv

ארגז הכלים הפרקטי לעולם היזמות החברתיתשמונה מפגשי למידה עם מומחים מובילים בתחומםכל אחת מהסדנאות תלווה בהתנסות פעילה ובשילוב הנושאים הנלמדים במיזם האישי.

כל משתתף בראלי יקבל ליווי ממנטור שיותאם לצרכיו ואופיו. התהליך יתקיים בפגישה שבועית של שעהברשימת המנטורים שלנו יזמים ויועצים בכירים שצברו ניסיון רב בשטחויש להם יכולות ליווי גבוהות.

קבוצה שבועית שתפעל בפורמט "המערבולתהייחודי שפותח בהאבּבקבוצה יתקיים תהליך עומק בו נבחן את "מערכת ההפעלהשל כל אחד      מהמשתתפים ונעניק שיקוף הדדי.

כל משתתף יהנה ממעמד של חבר בהאבּ תל אביבהכולל את האפשרות לפגוש שותפים פוטנציאליים ומשקיעיםוליצור קשרים ושיתופי פעולה תוך כדי שימוש בחלל העבודה המשותף.


ייחודיותו של ההאבּ ראלי היא בתכלול התהליך הקבוצתי, למידת העמיתים ושיתופי הפעולה עם תהליך התפתחות האישית וההתנסות המעשית לכדי מעטפת אחת. מניסיוננו, המסגרת הקבוצתית הופכת את הלמידה האישית למשמעותית יותר ומגבירה את הסיכויים להצלחת המיזמים ולקיצור זמן הבשלתם. 

בסיום התוכנית יערך אירוע חגיגי פתוח לציבור הרחב ובנוכחות נציגי תקשורת. במסגרת האירוע המשתתפים יציגו את המיזמים שלהם, וייבחר היזם המצטיין שיזכה בפרס.

האבּ ראלי הוא יוזמה של HUB Tel Aviv בשיתוף עם שחקני מפתח בעולם היזמות החברתית, ביניהם: עיריית ת"א והמעבדה החברתית במזא"ה 9מינגה - הזירה לעסקים חברתיים, דואליס - הקרן ליזמות עסקית חברתית, ישראל - IBM, ואתר גיוס המשאבים החברתי מימונה. אנחנו גאים ושמחים בשותפות המשמעותית הזו. המחזור הראשון של ההאבּ ראלי יוצא לדרך ב-3 למרץ 2013.

עלות התוכנית למשתתף היא 9000 ש"ח
שיתופי הפעולה מאפשרים לנו להציע את התוכנית במחיר מסובסד של 2000 ש"ח. 
יש בידינו מספר מצומצם של מלגות שיאפשרו הוזלה נוספת של עד 50%. פנו אלינו לפרטים.

ההרשמה לתוכניות הסתיימה.Comments